Deutsche Bundesstiftung Umwelt

logo DBU

Niemiecka Fundacja Ochrony Środowiska (Deutsche Bundesstiftung Umwelt - DBU) to jedna z największych fundacji w Europie. Wspomaga innowacyjne projekty związane z ochroną środowiska. Od roku powstania tj. 1991 współpracowała przy ponad 5000 projektach.
Fundacja przyznaje rocznie 60 stypendiów doktorskich. DBU organizuje również stypendia dla absolwentów z krajów sąsiedzkich, w tym przy współpracy z Fundacją Nowickiego w Polsce.

Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska

logo SDS Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska to zrzeszenie laureatów Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszych Absolwentów Wyższych Uczelni w Dziedzinie Ochrony Środowiska przeprowadzanego przez Fundację im. Nowickiego i Deutsche Bundesstiftung Umwelt.

RABU Technologie Teleinformatyczne

logo RABU RABU od ponad 25 lat dostarcza firmom i organizacjom rozwiązania informatyczne oraz telekomunikacyjne, w ostatnich latach koncentrując się na rozwiązaniach chmurowych i VoIP (jest Platinium Partnerem NFON, producenta chmurowych central telefonicznych oraz uznanym dostawcą telefonów marki Yealink. Od początku istnienia Fundacji im. Nowickiego, RABU sprawuje opiekę nad informatycznymi aspektami jej funcjonowania.